Archive | Temmuz, 2011

Büyü Yaptırarak Aşık Etmek

Posted on 28 Temmuz 2011 by admin

Size birşeyler için sözler verip, sizin güveninizi kazanıp, sizi kullanıp sonrada terkeden bir adamın sizi artık sevmek istememek gibi bir lüksü yoktur. Size o sözleri verip güveninizi kazanıpta sizi bir şekilde yüzüstü bırakıp gidiyorsa geri gelip sevmek zorundadır. Keyfine göre hareket etmekte ne demek. Yok öyle bi yaşam tarzı. Bir hata yapmışsınızdır ona güvenerek bazen telafisi olmayan hatalar vardır. Ailemize sevdiklerimize karşı aldığımız sorumluluklar. Bu gibi durumlarda, işin içine onur ve namus girdimi herşey mübahtır. Sizi madur durumda bırakakn kişi sizimle olamk zorundadır. Onun size aşık olup geri gelmesi ise bizim işimiz. Herzaman sizin gibi madur insanlardan yana olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Gerçek Aşk Büyüsü Yaptırmak

Posted on 14 Temmuz 2011 by admin

Aşk bekleyince gelmeyen, arayınca bulunmayan, bulunca da kolay kaybedilen birşeydir. Geçek aşkı bulana kadar birçok ilişki yaşayabiliriz. Ama gerçek aşkı hemen anlarız. Gerçek aşk diğerleri gibi hissettirmez. Nihayetinde gerçektir, o gerçekliği iliklerinize kadar hissedersiniz. Herşey içtendir, daha yoğun ve daha duygu doludur. Ama gerçek aşk daha hassas ve kırılgandır. Gerçek aşk kolay bulunmaz ama çok kolay kaybedilebilir. Onu elinizde tutmak için bir çok şeyden fedakarlık yapmamız gerekebilir. Gerçek aşkınızı kaybettiyseniz ve ”ne yapacağımı bilmiyorum” diyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Medyumdan Etkili Bağlama Büyüsü

Posted on 01 Temmuz 2011 by admin

Sevdiğiniz kişi sizden balka herkesle ilgileniyor, gözü sizden başka herkesi görüyorsa; onun ilgisini size yöneltmek, gözünün sadece sizi görmesi amacı ile yapılan uygulamalardır. Bağlama vefki diye de adlandırılır. Bilinen en etkili tılsımdır. Medyum aracılığı ile yapılan bu işlemin hzırlanması bir hafta sürer. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2