Archive | Ocak, 2013

Sevgiyi Kendine Bağlama Büyüleri

Posted on 24 Ocak 2013 by admin

Birisinin bir şekilde seni tamamladığının çok derinden anlaşılmasıdır sevgi. Ne zaman bu birliktelikle birlikte daha fazla birey olursun, daha fazla merkezinizde olur ve yere daha sağlam basarsın, işte o zaman bu gerçek sevgidir. Ama sen bunları düşünürken özüne katarken, karşındaki aynı düşüncede olmayabilir. Senin yaklaştığın gibi sana yaklaşmayabilir. Hatta senin onu deli gibi sevdiğini bildiğinde ilk vazgeçen o olur. Siz ortada kalan taraftasınızdır. Aşık olduğunuz erkeğin size aşık olmasını ve geri dönmesini istiyorsanız bize mail atıp bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar Kapalı

Sürekli Beni Düşündüren Büyü

Posted on 18 Ocak 2013 by admin

Biberiye, hatırlamayı ve anılmayı temsil eder. Bu bitki, güneşin hakimiyeti altındadır. Çingenelere göre, biberiye bitkisi Zodiac etkisindeki, koç burçlu olan insanları sembolize eder. O yüzden bu aşk büyüsü, koç burcu insanları etkiler.

Biberiye mevsimini nisan ve mayısta bükülen fidan gibi saplar seçin ve kalp şeklinde olanları birleştirin. O kalbi sıkı bağlamak için sarı kurdele kullanın. Kafanızda, sevdiğiniz kişiyi hayal edin. Bağın daha kuvvetli titreşimli olması için sevdiğiniz kişinin saç veya kıyafetinden bir parça ipi de bu kalple birleştirin. Sevdiğiniz kişi, oğlak burcundansa kalbin üzerine yün ipler de ilave edin. Biberiye kalbi, bir zarfa koyun ve yastığınızın altına yerleştirin. Uyumadan önce niyetinizi dile getirin. Zamanla biberiye, yavaş yavaş sararıp solarak kurur. Biberiye kalbi iyice kuruyunca, kalbi ateşte yakın ve onu yaparken aşk ve sevda alevlerini düşünün. Psikolojik etkisi büyük bir büyüdür.

Yorumlar Kapalı

Bir Tek Beni Beğensin Büyüsü

Posted on 16 Ocak 2013 by admin

Sevilen kimsenin yedi tel saçına Ya Vedut okunur ve saçlar ateşe atılarak yakılır. Kendi saç teliniz ve her hangi bir tırnağınıza ya vedud yazıp ayrı bir yerde bu ikisini yakın. İki külü birbirine karıştırıp sevdiğiniz kişinin yemeğine katın. O kimse aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişinin yanından bir dakika ayrılmak istemez.

Bu ve buna benzer bir çok kez duymuşsunuzdur. Okuma sayısı verilmez. Okuma sayısı ya vedudun kendi okuma sayılarıdır. Diğer bir husus ise dnalarınızın karışmış olmasıdır. Birbirinin dnasını taşıyan kişiler birbirlerinden ayrılmak istemezler.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2