Archive | Şubat, 2013

Büyünün Aşk Üzerindeki Etkisi

Posted on 28 Şubat 2013 by admin

Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yalnız sevilmenin hiçbir zevki yoktur. Yani sevmek iki kişiliktir. Çiftlerden bir tanesi olmadığında sevmek diğeri için ölümdür. Aşkı aşık olduğunla yaşadığında hayattan zevk alır insan. Peki ya sizin sevdiğiniz nerede? Sizi terk etti diğerleri gibi değil mi? Bunun için bizimle iletişime geçiniz. Aşkı sevdiğinizle yaşamanıza yardım edelim.

Yorumlar Kapalı

Eski Kocam İçin Büyü

Posted on 21 Şubat 2013 by admin

Evliliğe karar verdiğiniz ve çok ani oldu belkide henüz birbirinizi tam tanımıyorsunuz. Aniden karar verilip evlenilirmi bilinmez yıldırım aşkıyla aşık olup aniden evlenen çiftler ne gibi sorunlarla karşılaşırlar? Mesela birbirlerini çok tanımazlar, birbirlerine yanlış gelen hareketler olabilir ve bu çok ciddi bir meseledir. Eşinizle aranızda hoş muhabbetlerin geçmesini istersiniz ama bir zaman sonra birbirinizi tanıdıkça katlanamayabilirsiniz. Eşinizle iletişiminizin daha sevgi dolu, daha sıcak olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Sevilen İçin Aşk Büyüsü Yaptırmak

Posted on 14 Şubat 2013 by admin

Kişinin her zaman icabına bakması gereken tek şey ve o yegane görev mutlu olmaktır. Bu bir başkası için değil insanın kendisi için yaptığı bir şeydir ve aslında o başkalarını sevmemiz değer vermemiz aslında kendimizi sevmemizden ve değer vermemizden kaynaklanan bir durumdur. Seviyoruz çünkü kendimize layık onu görüyoruz ve bu yüzden onu istiyor ve ısrar ediyoruz. E bu şekilde mutlu olacaksakta yapmalıyız. Size bu konuda yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Terkeden Sevgililer İçin Büyü Yaptırmak

Posted on 07 Şubat 2013 by admin

Güven tek kullanımlıktır. İkinci bir kez elde edemezsiniz. Bir kez kaybettiğinizde karşı taraf için eskisi gibi olmazsınız. Sırf bu yüzden ilişkiniz bittiyse ve gerçekten pişmansanız bir şansı hak ediyorsunuz. Sadece onun yeniden sizi sevmesi ve size koşulsuz güvenmesi lazım. Bunun için size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2