Archive | Mart, 2013

Sevdiğinin Sadece Seni Düşünmesi İçin Büyü

Posted on 28 Mart 2013 by admin

Gönlünüzü kaptırdığınız kişi maymun iştahlı olabilir. Ne sizi bırakır ne de başkalarından vazgeçer. Bu sizi çok üzer çünkü herkes ister sevgilisi bir tek ona bağlı olsun gözü bir tek onu görsün başkası ile ilgilenmesin. Çünkü siz ona çok bağlısınız ondan başkasını gözünüz görmüyor ve eğer bir gün biterse siz onsuz yapamazsınız. O yüzden zaten gözü dışarıda olan bu sevgilinizi kendinize bağlamanız kaçınılmazdır. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Yorumlar Kapalı

En Etkili Aşk Büyüsü Yöntemleri

Posted on 21 Mart 2013 by admin

Aslında çok küçük şeyler bile kendimi mutlu hissetmene yetiyordu.
Ama bütün mesele, bu küçük şeyleri şu dünyanın içinden bulup çıkarmaktı. Dünyada insanı mutlu edecek okadar çok şey varki. Görmeyi bilmiyoruz. Mutlu olabilmek için kullanılacak o kadar çok kaynak varki. Kullanmayı bilmiyoruz. Eski sevgilinin sana kör kütük aşık olması için bir kaynakta burada mevcut. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Birisi İçin Aşk Büyüsü Yaptırmak

Posted on 14 Mart 2013 by admin

Bismillahirrahmanirrahim
vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim
Allahümme inni es’elüke ya kadimü ya daimü ya ferdü ya vitru ya ehadu ya samedü ya hayyu ya kayyumü ya zel celali vel ikram
fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hu.
aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.
Aşık olduğunuz kişinin size gelmesi ve sizi çok sevmesi için pazardan başlayarak 7 gece muma okunup yakılmalıdır. Mumu 7ye bölüp her gece 1 bölümünü yakacaksınız.

Yorumlar Kapalı

Sevdirmek İçin Büyü Yaptırmak

Posted on 07 Mart 2013 by admin

Birisi olacaksa; geçmişini merak ederek değil geleceğini hayal ederek gelmeli sana. Korkaklarla yürüdüğün yolda tek kalmanız çok normal. Kendine güveni olmayan insan size nasıl bir güven verir de sizi mutlu eder. Size vereceği sadece dert, keder, sıkıntı. Olsun, varsın derdi de kederi de olsun aşk bu ya işte. Aşkınızdan eminseniz bizimle iletişime geçerek sevdiğinizin size bağlanması için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2