Archive | Nisan, 2013

Soğutma Büyüsü Yaptırmak

Posted on 25 Nisan 2013 by admin

Sevmek, sevdiği kişi için bir çok şeyden, bazen kendi isteklerinden kendi yaşantısından vazgeçmektir. Sevdiğinizin sevmediği istemediği arkadaşlarınızdan vazgeçersiniz, onun istemediği yerlere gitmeyip onun istemediği gibi giyinmezsiniz. O nasıl mutlu olacaksa o şekilde yaşarsınız ve sizde ondan aynısını beklersiniz. Sizin söylemenize gerek kalmadan sizin için bunları yapmasını beklersiniz, çünkü siz yapıyorsunuz. Genelliklede beklediğiniz gibi olmaz. Hatta o çok sevdiğiniz kişinin egoları için bir çok şeyden vazgeçip onun egolarını tatmin edersiniz ve işine gelmediği bir anda da terkedilirsiniz. Bu bukadar kolay bir iş değil. Kimse kimsenin duygularıyla oynayamaz. Kimse kimsenin oyuncağı değildir. Bunu yapan kişiler ise artık sizin isteklerinize uymak zorundadır. Sizi terk mi etti? Sizde onu ayağınıza getirmek isteyin. Bunu sadece isteyin ve olsun. Nasıl diye merak ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Aşağıda verdiğimzi örnektende yararlanabilirsiniz. Cuma gecesi xxx kere o kişinin niyetine okuyunuz.

Yorumlar Kapalı

Büyü Yapan Medyumlar ve Hocalar

Posted on 18 Nisan 2013 by admin

Size veya ailenize karşı yapılan kötü büyüyü bozmak için, eşinizle veya sevgilinizle aranızda ki problemleri çözmek için başarılı medyumumuzdan yardım isteyebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak medyumumuzda detaylı bilgi alabilirisiniz.

Yorumlar Kapalı

Sevdiğine Büyü Yaptırmak

Posted on 11 Nisan 2013 by admin

Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad. Yaptırmak istediğiniz büyüler için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2