Archive | Mayıs, 2013

Yapılan Büyülerin Tutması İçin Yöntem

Posted on 23 Mayıs 2013 by admin

Muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Yorumlar Kapalı

Sevilene Aşk Büyüsü Yaptırmak

Posted on 16 Mayıs 2013 by admin

“VE ELGAYTÜ ALEYKE MEHEBBETEN MİNNİ…”
Yukarıdaki ayeti kerime mum üzerine 41 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek) deyip akşam ezanından sonra yakılacak.. Bu tertibi uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever.

Yorumlar Kapalı

Ayırma Büyüsü Yapmak

Posted on 09 Mayıs 2013 by admin

İstemediğiniz iki kişiyi ayırmak amacı ile yaptırılan uygulamalardır. Ayrılık vefki diye de bilinir. Bilinen en etkili ve eski tılsımlardandır. Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem. Yapılan büyülerin bozulmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar Kapalı

Sevdiğime Aşk Büyüsü Yapmak

Posted on 02 Mayıs 2013 by admin

Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah?a dua edilir. Sonrada *ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı Allah’ın izni ile muhabbet ilga edin* Diye hadimlerinden yardım istenir.

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2