Archive | Aralık, 2013

Dargın eşleri barıştırmak için dualar

Posted on 30 Aralık 2013 by admin

Kocanızı veya karınız ile aranız kötü olması durumunda nerede olursanız bu dua ile kocanızın kalbini yumuşatabilir ve onla barışabilirsiniz.Özellikle allah katında imam nikahı ile evli olan çiftlerin okuyacağı bu dua oldukça etkili olarak bilinmekedir.

“Bismillahi’rrahmâni’rrahîm. Bismillahi me-creha ve müssaha. İnne Rabbî le Gafûru’r-Rahîm. Bismillahi inna fetehnâ leke fethan mübinâ… azîzâ” kavline kadar. Kim bunu yazar ve taşırsa ebediyyen ona ins ve cin zarar vermek için yaklaşamaz. Yazıp şuyundan içer ise ondan korku ve bin çeşit hastalık çıkar ve yerine bu tılsım hürmetine bin çeşit deva gelir. Tılsım şudur:

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Tags: , , , , , , , ,

Sevdiğim kişi benimle ilgilenmesi için dua

Posted on 30 Aralık 2013 by admin

Sevdiğiniz erkek arkadaşınız yada kız arkadaşınız nerde olursa olsun eğer araların uzaklık var ise aşağıdaki dua sürekli olarak okuyup sevdiğiniz kişinin nerde olursa olsun rüyalarına girebilir ve onun ilgisini çekebilirsiniz.

“Ve ¡za re ev ticâreten ev lehuven’in fadd ileyha ve terekûke kaimen. Kul ma indallâhi hayrun mine’l-lehvi ve mine’tticareh. Valla-hu hayru’r-razıkîn.” ve şu tılsımı yaarak alttan elbisene iliştir. Üzerinde taşı Tılsım:

ilgi-tilsimi

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Tags: , , , , , ,

Evden gönderme duası

Posted on 30 Aralık 2013 by admin

Sevmediğiniz bir kişi sizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırmak size zarar veren bir kişi sizden uzaklaştırmak için aşağıdaki dua ve vefk tılsımı ile yapılan çalışma uygulanır.Aşağıdaki vermiş olduğumuz çalışma bir kaç kişiye özel olarak yaptırılmış çalışmadır.

Aşağıdaki isimleri bir keten parçasına ve dilediğin kimsenin elbisesinin bir parçasına yazarak fitil haline getir ve yeni bir lambada fitil olarak yakılırsa

o kimseye çalışmaya yöneltmiş olur. Yazılışı şöyledir:

gonderme-duasi

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Tags: , , , , , ,

Aşk için resime dua

Posted on 30 Aralık 2013 by admin

Sevdiğiniz bir erkeği yada bir bayanı kendinize uzaktan aşık etmeniz mümkündür.Bu yöntem uzun yıllardan beri bir çok hoca tarafından uygulanan en bilindik aşk büyülerinden bir tanesidir

Aşağıda vereceğimiz dua size sevgi ve muhabbet duymak istediğiniz kişinin adı niyet edilerek 71-101-313 defa okunmaya devam edildiği taktirde kısa zaamanda derin bir aşk, sevgi, ülfet, muhabbet meydana gelir.

Kim bir yiyeceği sabaha kadar ağzında tutar, sonra ezerek bal ile karıştırır ve dilediği kişiye yedirirse o kişi o kimseyi çokça sever.Şayet bir insanı, erkek veya kadını, hırsızı aynı şekilde kaçmış olanı, münafık, katil veya büyücüyü getirmek istersen onun adını ve annesinin adını yazarak rüzgarın bulunduğu bir yere a.s. Vefkin yazılışı şöyledir:

ask-icin-resme-dua

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Sevgiliyle arayı düzeltme duası

Posted on 29 Aralık 2013 by admin

Devamlı olarak kavga ettiğiniz aranızın bozuk olduğunuz sevgiliniz ile aranızı düzelmek barışmak için aşağıdaki dua sürekli olarak okuyabilir ve sevgiliniz ile aranızdaki soğuk duvarları eritebilirsiniz

“(elif) Allahu la ilâhe illa hu le yecmean-neküm ilâ yevmi’l-kıyameti la reybe fîh. Ve men esdaku min allahi kıy le (be) Bedîu’s-semâvati ve’l-ardi ve iza kada emren fe in-nema yekülu lehü kün feyekün. (cim) Câe’l-hakku ve zeheka’l-batıl. İnne’l-batıle kane zehüka. (dal) madâmeti’s-semâvatü ve’l-ar-du illa ma şâe Rabbuke atâen ğayre mec-züz. (he) Hüvallahullezi lâ ilâhe illa hu. Âli-mu’l-ğaybi ve’ş-şehâdati hüve’r-Rahmanu’r-Rahîm. (vav) Ve Rabbuke yehluka ma yeşau ve yahtaru ma kane lehümü’l-hıyereh. süb-hanallahu ve teâlâ ammâ yüşrikün. (ze) Züyyine linnâsi hubbü’ş-şehevâti mine’n-nisâi ve’l-benîne ve’l-kanatîri’l-mukantarati mine’z-zehebi ve’l-f iddati ve’l-hayli’l-mü-sevvemeti ve’l-enâmi ve’l-hars. Zâlike me-tâul hayati dünya vallahu indehü husnü’l-meâb. (ha) Hasbiyellahu la ilahe illa hu. Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-arşi-azîm. (Ta) Tahe. Mâ enzelnâ aleyke’l-Kur’-âne liteşka. İlla tezkireten limen yehşa. Ten-zîlen mimmen halaka’l-erda ve’s-semâvati’t ula er-Rahmanu alell-arşi’s-tevâ.

Ve sallallahu alâ seyyidina Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihi ve selüm.”

Şayet bir hacette bulunmak istersen salı, çarşamba ve perşembe günleri oruçlu olursun. Perşembe günü güneşin zeval vaktinde yukarıdaki vefki yazar sonra da elinde tutarak yukarıdaki ayetleri okursun. En iyisini Allah bilir.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

sevdiğinle arayı düzeltmek için okunacak dua

Posted on 29 Aralık 2013 by admin

Eşinizin sizi sevmesi size tekrar aşık olması için aşağıdaki geçen dua nokta olan yerlerde kocanızın ismini ve sizin isminizi niyet ederek söyleyebilirsiniz.

Allâhümme innî zâlemtü nefsî zulmen kesîran, ve “Sevgilinizin İsmi” innehü lâ “Sizin İsminiz” yağfirü’z-zünûbe illâ ente, fağfirlî mağfireten min indike verhamnî, inneke ente’l-gafûrü’r-rahîm.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Tags: , , , , , , , ,

Büyü bozan dualar

Posted on 27 Aralık 2013 by admin

Bir kişiye büyü yapıldığını biliyorsanız ve bu büyünün etkisinden kurtarmak istiyorsanızda bazı okunacak dualar ile büyü yapılan kişinin büyü’nün etkisinden kurtarma imkanınız vardır.Bu uygulama basit ve etkisi çok olmayan büyülerde son derece etkilidir.Güçlü bir vefk tılsımı ile büyü yapılan kişinin dua’dan etkisinden kurtarmak amacıyla yapılmaktadır.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd ve Resulullah’a (S.A.V.) salat-ü selâm olsun.- Şimdi zikredeceğimiz olay bir muhbir cinnin kıssasıdır. Bu cin Davud oğlu Süleyman (A.S.) zamanında cinlerin meliklerinin başıdır. Davud oğlu Süleyman (A.S.)’dan rivayet edilir ki; günlerden bir gün cinlerin baş melikiyle oturur iken aralarında şöyle bir konuşma cereyan etti.

buyu-bozma

Süleyman (a.s.) cinlerin baş melikine: “Ey cinlerin babası, uzun yıllar eşiyle beraber yaşadığı halde hamile kalamayan bir kadın vardı. Onun hamile olmasına engel olan sebepleri bana haber verir misin?” diye sordu. Cinlerin meliki: “O zamanda bütün kadınlar hamile kaldı ama yalnız bir o kadın kalmadı, çünkü o kısır bir kadın idi. Onun hamileliğini engelleyen (ve kısırlaşmasına neden olan) şu dört şeydir.

Birincisi: Soğukluk yani o kadının rahminde soğukluk vardı ve hamile kalmasına engel oluyordu.

İkincisi: O kadının rahmi ters dönmüş idi.

Üçüncüsü: Onun rahminde cin kokusu vardı.

Dördüncüsü: rahminde sarı su var idi. (İşte bunlar olduğu zaman kadının hamile kalmasına engel oluyordu).” diye cevap verdi.

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

dil bağlama büyüsü

Posted on 26 Aralık 2013 by admin

Dil bağlama büyüsü ile sevmediğini bir kişinin dilini bağlayabilir yani onun sizin hakkınızda kötü niyetli konuşmasını engelleye bilirsiniz.Arkanızdan devamlı olarak size kötülük düşünen kuyunuzu kaçan kişilere yapılmaktadır.

Dil Bağlama Büyüsü nasıl yapılır Medyum olcay Hoca bu konuda ön bilgi vermektedir.
Dil Bağlama Büyüsü genel olarak eşler arasında ya da sevdiğin kişinin kendisi ya da ailesinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan işlemlerden biridir. Bu işlemler sadece eşler ve sevgililer için değil aynı zaman da düşmanlarının da sana karşı gelmemesi ya da hakkında kötü yorum yapmamaları içinde uygulanır. Bu işlem iki çeşittir birincisi dil bağlama duası dediğimiz bir işlem olup diğeri ise dil bağlama büyüsü olarak yapılır ama bizler bu konularda hakkınızda hayırlı olan her işlem için sizlere duayı öneririz. Büyü yapanın da yaptıranın da Allah Katında yeri mekanı olmayacağını bilmeliyiz ver derdimizin şifası için Dualara başvurmalıyız. Çünkü Allahu Teâlâ bu konularda bizlere birçok ilim göndermiş ve bu ilimi kullanmaları içinde rahmani varlıkları davet eden hocalarımızı vesile kılmıştır. Dil Bağlama Büyüsü ya da Dil bağlama büyüsü ve duası şer amaçlı kesinlikle yapılmamalıdır. Medyum olcay Hoca Bu konuda ücretsiz danışmanlık sunmaktadır muhakkak kendisine danışmanızı tavsiye ederiz.
Dil Bağlama Büyüsü yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür
Dil Bağlama Büyüsü genelde gelin-kaynana, karı-koca gibi ikili ilişkilerde sürekli sorunlar yaşayan, daha önemlisi bu ilişkilerin kırıcı sözlerle yıpranması nedeniyle sarsıntıya uğradığı durumlarda kırıcı olan tarafın kötü konuşmalarından ve kırıcı sözlerinden vazgeçmesi amacı taşıyarak yapılır.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Eski Kocamın Eve Geri Gelme Büyüsü

Posted on 26 Aralık 2013 by admin

Bu uygulama sadece eski kocalarınız için geçerlidir uygulamanın etkisini görmek için eski kocanız ile imam nikahı yanı allah katında evli olmanız gereklidir.Eski kocanız kimle nerede olursa olsun uygulama yapıldıktan sonra bulunduğu kişi ve ortamdan tiksinir ve size göre dönmek isteycektir

Bu azimetin dünyada kesinlikle emsali yoktur. Bir suret yere yazarsın şekilde görüldüğü gibi… Tılsımları da bu suretin üzerine yazarsın. Sureti yaptığın kimsenin adını ve annesinin adını, sonra kendi adını ve annenin adını göbeğin hemen altına yazar göbeğin ortasına da bir iğne koyarsın. Bu tılsımı ağaç., v.b. veya eline yazar yanında bulundursun

kocana-buyu

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı

Tags:

Uzakdaki Sevgiliye büyü

Posted on 26 Aralık 2013 by admin

Çok uzaklarda sizden çok mesafesi olan sevgilinize kendinize bağlamak aranızda km’lerce mesafe olsa bile sevgiliniz ile aranızdaki bağları güçlendirmek için aşağıdaki uygulamayı yapabilir ve devamlı olarak sevgilinizin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu vefk cinleri uzaklaştırmak içindir. Ayrıca ekin ve mala isabet edecek her türlü afeti defetmek için de faydalıdır. Bu sürahi (vazo, şişe) üzerine yazılır ve üzeri mumlanarak ırmağın akıntısına bırakılır. Başarı Allah’tandır. Bunu yapmak istediğin zaman zikredilen şartları unutup yanlış yapmamaya dikkat et. Vefk şekildeki gibidir. Allah’ın izniyle murad ettiğin şeyi bulacaksın. En doğrusunu Allah bilir. Başarı ondandır.

uzaktakine-buyu

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Gelen Aramalar:

Yorumlar Kapalı


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2