Konular | Büyü Yaptırmak

dil bağlama büyüsü

26 Aralık 2013

Dil bağlama büyüsü ile sevmediğini bir kişinin dilini bağlayabilir yani onun sizin hakkınızda kötü niyetli konuşmasını engelleye bilirsiniz.Arkanızdan devamlı olarak size kötülük düşünen kuyunuzu kaçan kişilere yapılmaktadır.

Dil Bağlama Büyüsü nasıl yapılır Medyum olcay Hoca bu konuda ön bilgi vermektedir.
Dil Bağlama Büyüsü genel olarak eşler arasında ya da sevdiğin kişinin kendisi ya da ailesinin ağzını dilini kendine karşı bağlamak için yapılan işlemlerden biridir. Bu işlemler sadece eşler ve sevgililer için değil aynı zaman da düşmanlarının da sana karşı gelmemesi ya da hakkında kötü yorum yapmamaları içinde uygulanır. Bu işlem iki çeşittir birincisi dil bağlama duası dediğimiz bir işlem olup diğeri ise dil bağlama büyüsü olarak yapılır ama bizler bu konularda hakkınızda hayırlı olan her işlem için sizlere duayı öneririz. Büyü yapanın da yaptıranın da Allah Katında yeri mekanı olmayacağını bilmeliyiz ver derdimizin şifası için Dualara başvurmalıyız. Çünkü Allahu Teâlâ bu konularda bizlere birçok ilim göndermiş ve bu ilimi kullanmaları içinde rahmani varlıkları davet eden hocalarımızı vesile kılmıştır. Dil Bağlama Büyüsü ya da Dil bağlama büyüsü ve duası şer amaçlı kesinlikle yapılmamalıdır. Medyum olcay Hoca Bu konuda ücretsiz danışmanlık sunmaktadır muhakkak kendisine danışmanızı tavsiye ederiz.
Dil Bağlama Büyüsü yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür
Dil Bağlama Büyüsü genelde gelin-kaynana, karı-koca gibi ikili ilişkilerde sürekli sorunlar yaşayan, daha önemlisi bu ilişkilerin kırıcı sözlerle yıpranması nedeniyle sarsıntıya uğradığı durumlarda kırıcı olan tarafın kötü konuşmalarından ve kırıcı sözlerinden vazgeçmesi amacı taşıyarak yapılır.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Bir önceki yazımız olan Uzakdaki Sevgiliye büyü başlıklı makalemizde uzaktaki sevgiliye büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2