Konular | Büyü Yaptırmak

mumla yapılan aşk büyüsü

20 Aralık 2013

Bir kişi kendine aşık etmek için yıllardın yapılan en etkili olan mum büyüsü oldukça etkili ve tesirli bir uygulamadır.Aşık etme büyüsü ile sevdiğiniz bir erkeği yada kadının bilinç altına girerek onu etkileyebilir ve kendinize bağlayabilirsiniz.Aşk büyüsünün kalıcı veya geçici olan bir çok farklı havas iliminde uygulamaları vardır.Aşık etmek büyüsü ülkemizde genellikle mum ile yapılır.Mum ile yapılan aşk büyüsü uygulaması büyü uygulamaları arasından en hafifi olarak sınıflandırılır bu sebepe mum büyüsünü genellikle nişanlı yada evli çiftler tercih etmektedir.

mumbuyusu

Genel olarak mumla yapılan büyüde aşık etmek istediğiniz kişinin adı yazılır ve mum eridikçe çeşitli dualar ve vefk tılsımları yazılır.Ama mumun yedide biri yanınca söndürür. Ertesi gece yine aynı şeyi tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimiş mumu da harlı ateşe atar ve yine aynı sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çıkagelir.

Mum Büyüsü   : En tanınan şekli ile Mum Büyüsü , bir mum üzerine, istenen birey ve annesinin isimlerinin Arapça olarak yazılması sonrasında , bir takım dualar ve Esmaların okunması ile uygulanır. Belirlenen gün-gece ve saatte mum yakılır ve tekrardan bir takım okumalar sonrasında dilek tutulur. Mum Büyüsü nü yapan bireyin ortaya koyduğu zaman boyunca işleme devamı edilir. Zaman bitiminde bütün mumlardan olan erimiş parçalar, ya ateşe atılır, ya torağa gömülür, ya suya atılır yada el değmeyen ayak basmayan bir yere saklanır. Bu statü , Mum Büyüsü uygulamasının yapıldığı bireyin verileri ile orantılıdır. Mum büyüsü nde dikkat edilecek bir öte mühim nokta ise, seçilen mumun rengidir. Burada renk birçok önemlidir. Aşağıda mumların renkleri ve ne amaçlı kullanılacağını belirtiyoruz:

MUM BÜYÜSÜ  -  KIRMIZI MUM: Aşk, sevgi, muhabbet, bağlama, birleştirme, cezbetmek, cinsellik,
MUM BÜYÜSÜ  -  BEYAZ MUM: Evlilik, nasip açmak, nişanlılık, yuva kurmak,
MUM BÜYÜSÜ  – YEŞİL VE SARI MUM: Şİfa ve Hastalıklardan kurtulmak,
MUM BÜYÜSÜ  -  MAVİ MUM: İç huzuru, dileklerin kabulü, isteklerin adına ulaşması,
MUM BÜYÜSÜ  -  SİYAH MUM: Tamamiyle şer ve ayrılık-ayırmak amaçlı kullanılır…

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Bir önceki yazımız olan Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2