Resimle büyü nasil yapilir

25 Aralık 2013

Sevdiğiniz bir kişinin resmine bakılarak yapılan bu büyü uygulaması oldukça etkili ve 200 yıldan beri yapılan bir uygulama olarak bilinmektedir.İlk önce sizi sevmesiniz istediğiniz kişinin resmini alırsınız daha sonra kırmızı bir babil topraklarında yapılan babil mumu olarak bilinen bir mum alınır.Abdestli olarak hiç nefes almadan aşagıdaki dua okunup üflenir.Mum yakılır ve resim ortasından başlanırak yakılır

 

Allâhûmme Ya Hannanû Ya Mennanû Ya Deyyanû Ya Sübhanû Ya Sültanû Ya Fet-tahû, B is m i İla h i Allahû Latifün bi ibadihi Maşa Allahû lâ Kuvvete illa Billahi.

Her kimki bu Mübarek esmaları alel sabah işe başalamadan önce yedi kere okur ise rızkı vasi işleri asân olur bi iznillahi Tealâ.

Bu bölümde üçlü vefklerden faydalanma metotları anlatılmaktadır. Burada az bir iş ile birçok faydaların elde edilme yollarını delilleriyle ortaya koyuyoruz.

Üçlü vefkin birçok faydaları vardır.

Şöyleki:

Taneli herhangi bir yiyecekten (hububat) yedi adet alınır. Üzerine yedikez Ayetel-Kürsî (Allahu La ilahe illa hüve’l-Hayyü’l-Kayûm) ve yedi kez

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Bir önceki yazımız olan Köpek gibi aşık etme duası başlıklı makalemizde asık etme duaları, kocayı aşık etme duaları ve kocayı aşık etme duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2