Konular | Büyü Yaptırmak

Sabun büyüsünde hangi dua okunur

25 Kasım 2013

Kara büyü sınıfına giren sabun büyüsü ile kocanız nerde olursa olsun uçkurunu bağlayabilir,ağzını dilini bağlaya bilir yada istemediğiniz bir şeyi yapmamasını sağlayabiliyorsunuz.Bu büyü uygulması medyum olcay tarafından sadece bir birini seven insanların birleşmesi için yapılmaktadır.

Sabun ve saçla yapılan bu büyü öldürücüdür. Büyü yapılmak istenen kimsenin saçından birkaç tel alınır. Hiç kullanılmamış bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna kır bir iğne batırılır ve belirli bir dua okunur. Sonra bu sabun kör bir kuyuya atılır. Sabun orda eridikçe büyü yapılan kişi de evinde erimeye başlar ve yatağa düşer.

Üçlü vefkin birçok faydaları vardır.

Şöyleki:

Taneli herhangi bir yiyecekten (hububat) yedi adet alınır. Üzerine yedikez Ayetel-Kürsî (Allahu La ilahe illa hüve’l-Hayyü’l-Kayûm) ve yedi kez *

“Meselü’l-lezîne

yünfikûne emvhalehüm fî seîli’l-lahi kemeseli hab-betin enbetet seba senâbile fî külli sünbületin mietü hubbetin vallahu yudaifu limen yeşau vallahu va-siun alîm.” okunur. Ayrıca (Şekil 18 deki) üçlü vefk yazılıp bu taneler ile bir beze sarılıp (kiler gibi yerlerdeki) erzakın içerisine konulursa Allah’ın izniyle bereketi artar.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Bir önceki yazımız olan mumla yapılan aşk büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2