Sevdiğimin bana bağlanması için dua

20 Kasım 2013

Sevdiğiniz kişinin kendinize bağlamak sizden başka kimseyi görmemesi size çok aşık olması için okuycağınız bazı dualar vardır genellikle bu dua allah katında evli olan helaliniz olan kişiler içinde okuyabilirsiniz.

Bismillâhirrahmânirrahıym*
Allâhümme salli ve sellim alâ seyyidinâ muhammedin nebiyyür rahmeti es’elüke en ta’sımünâ bihî min cemîıl ahvâli vel âfâti ve tüdahhırnâ bihî min cemîıs seyyiât* “sevdiğin kişinin adı”Allâhümme innî tevesseltü ileyke bi elfi elfi kul hüvellâhü ehad min emâmî mededâ* Ve elfi elfi kul hüvellâhü ehad an yemînî teharrüzen sermedâ* Ve  “sevdiğin kişinin adı” elfi elfi kul hüvellâhü ehad an yesârî yüncînî min şerrin ebedâ* İnnî lebistü der’allâhi ve dehaltül hısnel ezelî ve cealtü nefsî fî hıfzillâhi sandukal afvi akfâlühû lâ ilâhe illellâh. Muhammedür rasûlüllâh “sevdiğin kişinin adı”. Miftâhuhû lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym*
Sevdiğiniz insanın saçına aşağıda gelen duayı 21 kere okuyup üstünde taşıyana matlup büyük bir sevgi ve aşk duyar.
Saçını bulamayan insan yakında ise hissettirmeden 21 defa okuyup o şahsın yüzüne hissettirmeden üflerse benzer etkiyi görür.
Uzakta yanına yaklaşamadıgı birisi ise o insanın hayalini göz önüne getirip niyet üzere okusa ve bu duaya 21 gün devamı etse muradı hasıl olur.

Duada ısrar einanç.
21 gün bu duayı 21 kere okuyalım. Birçok kısa bir sürede karşınızdaki insanın size karşı hareketlerinin değiştiğini görürsünüz.

“Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.”
21 defa okuduktan hemen sonra ya Rabbi falan oglu ya da kızı falanın aklını gönlünü muhabbetini ve aşkını benim üzerime kıl…

Bir önceki yazımız olan Eşime söz geçirme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2