Unutma büyüsü

20 Aralık 2013

Unutma Büyüsü sevdiğiniz ve artık size hayrı gelmiyeceğine inandığınız bir kişiye yapılan en etkili büyüdür.Bu uygulama ile sevdiğiniz kişi kalbinizden atabilir ve kişi nerde olursa olsun onu unutabilirsiniz.Bu uygulamanın farklı farklı çeşitleri vardır.Örnek olarak ölmüş olan bir yakınızı unutmak aşkınızı veya kocanızı unutmak gibi..Bu yazımızında size anlatıcağımız büyü ise aşk acısı çeken kişiler içindir.Sevdiğiniz bir kişiden severek ayrılmak oldukça zor bir şeydir o kişiyi sevdiğiniz halde severek bıraktıysanız oldukça acı çekersiniz ve onu unutamazsınız.

Bu büyü sayesinde çektiğiniz acı kısmetse en yakın zamanda son bulacaktır.
Celb, teshir ve diğer istekler için: Bin (1000) defa Kelime-i Tevhid, bir (1) defa “Muhammedür rasulullah”, bin (1000) defa Sure-i İhlas ve bin (1000) defada Salavatışerif okursan, istediğin şey gerçekleşir.

ask-acisi

“Vetü aleyhim nebeellei ateynahu âyâ-tina faseleha minha feetbeahuş şeytanü fe-keena minel ğabiin. Velev şi’na lerafeğ-neehu biha velakinnehu ehlede ilel ardi. Ve etbea hevahu. Femeseluhü kemeselil kelbi. İn tehmil aleyhi yelhes ev tetrükhü yelhes” Allaha yemin olsunki bu ismi azama riayet et sakın ve sakın ha bununla ma’siyet işleme. Yoksa onu günaha alet eden kimsenin aleyhine döne-cektir. İmanı selbedi ahirette allah korusun ebedi cehennemi gerektirecektir. Ve Allahın azabından ve cezalandırmasından sakın Vefki bu yüce sır bu yüce isim üzere bu daireyi kapsayan ve dairenin ¡gerisindekileri kapsayan şekilde öğren. Ayrıca bundaki sırları ve mevzuları buradaki Allahu Tealanın mukaddes ve muazzam isimlerinin esrarını öğren, işte bu aşağıdaki şerefli dairedir. İçerisinde mükerrem ismi azam gizlenmiştir. Bu kitaba bakan kimse öğrensin diye. Hakka ve doğruya ulaştıran Allahtır.

Medyum Olcaya Hemen Soru-Cevap

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

Bir önceki yazımız olan Zeytin büyüsü başlıklı makalemizde zeytin yaprağı büyüsü, zeytin yaprağı duası ve zeytin yaprağı ile dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Did you like this? Share it:

Comments are closed.


Advertise Here
Advertise Here

whatsup-medyumolcay
medyum2